Спеціальності факультету

Навчання на спеціальності 035.10 Філологія (Прикладна лінгвістика) буде цікаве абітурієнту, який прагне опанувати комунікацією трьома іноземними мовами, створенням лінгвістичних інформаційних продуктів з автоматичного оброблення природної мови, розробкою і тестуванням програмного забезпечення, застосуванням WEB-технологій і WEB-дизайну, різними видами діяльності в галузі менеджменту на транспорті та логістики та багато іншого.

Навчання на спеціальностях 121 «Інженерія програмного забезпечення»та 122 «Комп'ютерні науки» буде цікаве абітурієнту, який прагне опанувати: створення сайтів, програмування смартфонів, проектування комп'ютерних мереж, розробку додатків під Windows, розробку додатків під Android, майнінг даних, повний цикл Web-розробки та багато іншого з IT.

Навчання на кафедрі «Технологія металів та матеріалознавство» буде цікаве абітурієнту, який прагне стати висококваліфікованим інженером за спеціальністю 132 «Матеріалознавство». Особлива увага в процесі навчання приділяється технологіям майбутнього, що дозволяють створювати нові матеріали, у тому числі, нанотехнологіям.

Навчання на спеціальності 174 «Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка» буде цікаве тобі, якщо ти бажаєш змусити речі працювати без участі людини, хочеш навчитися програмувати роботів, маєш інтерес до технічних проектів, сучасних програмних розробок та інноваційних продуктів.

Навчання на спеціальності 175 «інформаційно-вимірювальні технології»  буде цікаве абітурієнту, який бажає займатися SMART-технологіями, діагностикою, менеджментом якості.

Навчання на спеціальності 133 «Галузеве машинобудування» буде цікаве абітурієнту, який прагне опанувати інжинірингову галузь з обов’язковим використання комп’ютерних технологій, а саме: вміти створювати віртуальні моделі машин, досліджувати їх процеси у віртуальних лабораторіях, займатися дизайном та модернізацією за допомогою сучасних всесвітньо відомих програмних продуктів 3D-графіки.

Новини механічного факультету

Nach oben

Щукін Олександр Вікторович - відповідальний за прийом студентів на механічному факультеті

Телефон: 097-996-76-41

E-mail: abitur.khadi@remove-this.gmail.remove-this.com

Контакти

61111, Україна, м. Харків,

вул. Владислава Зубенка, 3

Механічний корпус, 2-й поверх, ауд.

Станція метро: "Академіка Павлова"

Телефон: (057) 738-77-96     

E-mail: mexdek@remove-this.khadi.kharkov.remove-this.ua