Єрмакова Олена Анатолiївна

Кандидат технічних наук,
доцент, відповідальна за роботу з абітурієнтами.

Google Академія  

ORCID   SCOPUS

Методичний кабінет

 

Закінчила Харківський автомобільно-дорожній інститут у 1992 за спеціальністю «Підйомно-транспортні, будівельні, дорожні машини та обладнання». З 1996 р. кандидат технічних наук за спеціальністю 05.05.04 «Машини для земляних і дорожніх робіт», з 2002 – доцент кафедри інженерної та комп’ютерної графіки. У 2017 р. одержала відзнаку «Почесний викладач ХНАДУ».

За час роботи на кафедрі ІКГ пройшла курси підвищення кваліфікації з нарисної геометрії, інженерної та комп’ютерної графіки: «Розробка програми курсу за Болонською системою навчання» та «Розробка курсу з дистанційної форми навчання». Отримано дипломи про закінчення цих курсів.

Для технічних спеціальностей з дисципліни «Інженерна та комп’ютерна графіка», розділ «Нарисна геометрія» зробила дистанційний курс,. Також зроблений курс-ресурс з дисципліни «Інженерна та комп’ютерна графіка», розділ «Інженерна графіка».

Лекційні курси: «Інженерна та комп’ютерна графіка» для студентів механічного факультету (1М, МС); «Інженерна та комп’ютерна графіка» для студентів факультету транспортних систем (1Т, 1ТС, 1ТД, 2Тз, 2ТСз, 2ТДз).

Напрям роботи: удосконалення старих та розробка нових завдань з нарисної геометрії та інженерної графіки для дистанційних курсів.

Список основних публікацій: Google Академія.

Nach oben