Грицина Наталія Іванівна

Кандидат технічних наук,
доцент.

Google Академія 

ORCID   SCOPUS

Методичний кабінет

 

Закінчила Харківський державний політехнічний університет (ХДПУ) в 1996 р. за спеціальністю «Інформаційно-вимірювальна техніка». В тому ж році вступила до аспірантури на кафедру інженерної і комп’ютерної графіки ХДПУ. Після закінчення аспірантури, в 1999 році, захистила дисертацію за спеціальністю 05.01.01 – «Прикладна геометрія, інженерна графіка» на тему «Геометричне моделювання перебігу променів в еліптичних та параболічних відбивальних системах».

1999 – 2002 р.р. – асистент кафедри «Охорона праці» національного технічного університету «ХПІ» (НТУ «ХПІ»), викладала курс «Цивільний захист»;

2002 – 2008 р.р. – старший викладач кафедри «Аварійно рятувальна техніка» університету цивільного захисту України (УЦЗУ), викладала курс «Інженерна та комп’ютерна графіка»;

З 2008 р. – доцент кафедри «Інженерна та комп’ютерна графіка» ХНАДУ, викладаю курс «Інженерна та комп’ютерна графіка».

Після захисту кандидатської дисертації опубліковано 41 роботу: з них – 19 у фахових виданнях, 13 навчально-методичних праць, 4 посібники, один з яких одержав гриф МОНУ. Приймала участь у багатьох наукових міжнародних конференціях, з публікацією тез та доповідей. У 2016 р. отримане свідотство про реєстрацію авторського права на твір.

Наукові інтереси: вивчення можливостей сучасних конструкторських систем для автоматизації роботи над креслениками, проектування деталей машин з використанням генераторів компонентів та розрахункових модулів.

Список основних публікацій: Google Академія

Хобі: виховую доньку 12 років (вдруге в своєму житті і тепер вже свідомо навчаюсь в середній школі), музика (музична освіта по класу акордеон), спорт (фітнес-тренер), захоплення: гірські лижі, велосипедний туризм, далекі подорожі на комфортабельних сучасних автомобілях.

 

Nach oben