Посилання на нормативні документи

Організація роботи Тижня доброчесності

В рамках проведення тижня академічної доброчесності, доцентами кафедри МБЖД Грайворонською І. В. та Ковалем О. А. було проведено лекції за темами: "Що таке академічна доброчесність" (18.10.2022), "Як написати наукову статтю" (19.10.2022) та "Як написати дипломну роботу" (20.10.2022). Викладачі розповіли про реалізацію принципу академічної доброчесності у закладах вищої освіти та надали основні поради студентам щодо написання академічних текстів та представлення результатів дослідження, а також розглянули сучасні стандарти академічного письма для молодих дослідників з урахуванням практики європейських університетів та видавництв. Лекції проводились з використанням презентаційного матеріалу та з подальшими відповідями на запитання слухачів.

Форум академічної доброчесності від Unicheck та Національної агенції із забезпечення якості освіти

Активну участь у роботі Форуму академічної доброчесності від Unicheck та Національного агенства із забезпечення якості освіти, який відбувся 4 жовтня 2022, взяла Олена Володимирівна Крайнюк.    

Курс Національного агентства з питань запобігання корупції

Курс Національного агентства з питань запобігання корупції спільно із студією онлайн освіти EdEra за підтримки Міжнародного фонду "Відродження" пройшла доцент кафедри МБЖД Наталя Вікторівна Діденко

Сертифікати викладачів