NACHRICHTEN

Verlagswesen:

Перемоги здобувачів вищої освіти

Здобувачі вищої освіти спеціальності 132 Матеріалознавство Владислав САЄНКО та Єлизавета ОРЛОВА здобули перемогу у першому турі ІІ етапу Міжнародного студентського професійного творчого конкурсу «Аграрні науки та продовольство».

Зараз вони плідно готуються до підсумкової науково-практичної...

Verlagswesen:

Вітаємо з науковими досягненнями!

До Дня науки в Україні науковці кафедри технології металів і матеріалознавства імені О.М.Петриченка підготували нові публікації: 2 статті за результатами своїх останніх досліджень, які вийшли в останньому номері журналу "ПИТАННЯ АТОМНОЇ НАУКИ І ТЕХНІКИ", №2(144) на теми "STUDY OF WEAR OF THE...

Verlagswesen:

87 Міжнародна науково-технічна та науково-методична конференція університету, секція "Технології металів і матеріалознавство"

Кафедра технології металів і матеріалознавства імені О.М. Петриченка запрошує взяти участь у 87-й Міжнародній науково-технічній та науково-методичній конференції університету, секції "Технології металів і матеріалознавство", яка відбудеться 11 травня 2023 року о 13:25.

Підключитися до конференції...

Verlagswesen:

Наукові досягнення викладачів і здобувачів кафедри технології металів і матеріалознавства

Квітневі дні були насичені міжнародними конференціями, в яких приймали участь наші студенти, аспіранти та науко-педагогічний персонал. Найкращі відмічені дипломами.

Так, 13 квітня Національним центром аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова (м. Дніпро) проведено XXV Міжнародну молодіжну...

Verlagswesen:

Участь здобувачів у Міжнародних конкурсах

23 березня 2023 року здобувачі вищої освіти спеціальності 132 Матеріалознавство під керівництво викладачів кафедри технології металів і матеріалознавства ім. О.М. Петриченка взяли участь у Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт «Black Sea Science 2023», що проводився на базі Одеського...

Verlagswesen:

Міжнародна конференція здобувачів вищої освіти і молодих вчених "Сучасні матеріали і технології іх обробки"

20 квітня 2023 року на кафедрі технологіі металів та матеріалознавства Харківського національного автомобільно-дорожнього університету пройшла Міжнародна конференція здобувачів вищої освіти і молодих вчених "Сучасні матеріали і технологіі іх обробки".

Як завжди, серед учасників конференціі були...

Verlagswesen:

Дні відкритих дверей кафедри технології металів і матеріалознавства

06 та 08 квітня 2023 року кафедра технології металів та матеріалознавства Харківського національного автомобільно-дорожнього університету провела день відкритих дверей у Харківському вищому професійному училищі №6 та у Харківському державному професійно-педагогічному коледжі імені...

Verlagswesen:

85 Міжнародна наукова конференція студентів, секція "Технології металів і матеріалознавство"

Кафедра технології металів і матеріалознавства імені О.М. Петриченка запрошує взяти участь у 85-й Міжнародній науковій конференції студентів, секції "Технології металів і матеріалознавство", яка відбудеться 10 квітня 2023 року о 13:25.

Підключитися до конференції Zoom можливо за посиланням:
https...

Verlagswesen:

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА СПЕЦІАЛЬНОСТІ 132 "МАТЕРІАЛОЗНАВСТВА" ПРОДОВЖУЄТЬСЯ

23 березня 2023 року у місті Ромни (Сумська область) з випускниками Роменської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11 зустрівся викладач кафедри технології металів і матеріалознавства Л.В. Омельченко.

Зустріч пройшла жваво: випускники проявили зацікавленість, було задано багато питань, які...

Verlagswesen:

ПИШАЄМОСЯ НАШИМИ ЗДОБУВАЧАМИ!

Здобувач вищої освіти 4 року навчання спеціальності 132 "Матеріалознавство" Антон ЮРЬЄВ (МС-41-19), житель м. Ізюм, наразі поєднує роботу на промисловому підприємстві закордоном (м. Брно, Чехія), навчанням та підготовкою дипломної роботи бакалавра до захисту.

Бажаємо здобувачеві набуття необхідних...

Verlagswesen:

Успішне поєднання студентами навчання у ХНАДУ та роботи на сучасному європейському автомобільному підприємстві

Здобувач вищої освіти 3 року навчання спеціальності 132 "Матеріалознавство" Алефіров Олег (група МС-31-20), знаходячись закордоном під час воєнного стану в Україні, успішно поєднує навчання у Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті та роботу на одному з європейських заводів...

Verlagswesen:

День відкритих дверей кафедри технології металів і матеріалознавства

28 лютого 2023 року на кафедрі технології металів і матеріалознавства ім. О.М. Петриченка Харківського національного автомобільно-дорожнього університету проведено онлайн день відкритих дверей, на який завітали школярі Красноградського ліцею №1 ім. О.І. Копиленка Красноградської міської ради...

Nach oben

Ніч науки

21.09.2019 року кафедра технології металів та матеріалознавства ім. О.М. Петриченка брала у часть у проекті "Ніч науки". Кафедра була представлена двома конкурсами: "3D в матеріалознавстві" та "Застосування ІТ-технологій в обробці матеріалів". Перший конкурс передбачав теоретичне та наочне знайомство з 3D-технологіями в галузі матеріалознавства. З великою зацікавленістю школярі спостерігали за вирощуванням 3D моделі кристалу, що відбувалось у них на очах. Також школярі брали участь у вікторині, відповідали на питання, демонстрували свою обізнаність щодо 3D-технологій та матеріалознавства. Проводив конкурс та демонстрацію студент другого курсу спеціальності "Матеріалознавство" Саєнко Владислав. Як завжди, жвавий інтерес викликала демонстрація та конкурс у центрі "HAAS" (верстати з ЧПК). Школярі демонстрували свою обізнаність у програмуванні. Чимало випускників виказали бажанняближче познайомитись з нашою спеціальністю. Запрошуємо наших майбутніх абітурієнтів 19.10.2019 року "День відкритих дверей ХНАДУ" Чекаємо на Вас.

Владислав Саєнко розповідає школярам про 3D-технології в матеріалознавстві

Науково-практична конференція

19-20 вересня 2019 року в Хнаду на базі кафедри технології металів та матеріалознавства ім. О.М. Петриченка, відбулась Міжнародна науково-практична конференція "Сучасне матеріалознавство: ідеї, рішення, результати". Програма конференції викликала жвавий інтерес як у наукових співробітників, так і працівників підприємств. Зареєструвались для участі понад 100 учасників. З доповідями виступили як відомі фахівці, так і молоді вчені і магістри кафедри. Особливий інтерес викликала доповідь вченого із Франції Pierre Negre.

 Проректор з наукової роботи професор Богомолов Віктор Олександрович

урочисто розпочинає конференцію та вітає всіх учасників

Доповіді наших магістрів

Куліш Сергій

Федотов Богдан

Учасники уважно слухають доповідачів

Під час перерви вчений із Франції Pierre Negre жваво обговорює проблеми сучасного матеріалознавства