НОВИНИ

Опубліковано:

Підвищення кваліфікації викладачів кафедри АКІТ

 

Опубліковано:

На кафедрі АКІТ пройшла конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених

10 листопада 2021 р. на кафедрі АКІТ Харківського національного автомобільно-дорожнього університету пройшла  Всеукраїнська науково-практична конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених «Комп’ютерно-інтегровані технології автоматизації технологічних процесів на...

Опубліковано:

Запрошуємо на конференцію «Комп’ютерно-інтегровані технології автоматизації технологічних процесів на транспорті та у виробництві»

Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених «Комп’ютерно-інтегровані технології автоматизації технологічних процесів на транспорті та у виробництві».

Опубліковано:

Інноваційні методи навчання - запорука професійної компетентності студентів ХНАДУ

 Впровадження освітніх інновацій покликано суттєво змінити освітній процес.

Опубліковано:

З Днем працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства!

Шановні колеги, прийміть найщиріші вітання з професійним святом – працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства!

Опубліковано:

Кафедра АКІТ запрошує взяти участь у конференції «Комп’ютерно-інтегровані технології автоматизації технологічних процесів на транспор

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених «Комп’ютерно-інтегровані технології автоматизації технологічних процесів на транспорті та у виробництві», яка відбудеться 10 листопада 2021 р. у...

Опубліковано:

Міжнародна науково-практична конференція «Problems of Infocommunications. Science and Technology 2021» (PIC S&T 2021)

Науковці кафедри «Автоматизації та комп'ютерно-інтегрованих технологій» взяли участь у міжнародної конференції «Problems of Infocommunications. Science and Technology 2021» (PIC S&T 2021), що відбулася 5-7 жовтня у Харківському національному університеті радіоелектроніки. 

На...

Опубліковано:

МІЖКАФЕДРАЛЬНИЙ НАУКОВИЙ СЕМІНАР

7 жовтня 2021 року на кафедрі АКІТ відбувся міжкафедральний науковий семінар на тему: «Актуальні проблеми розвитку інформаційних технологій в метрологічному забезпеченні».

В заході взяли участь викладачі кафедр АКІТ та МБЖД.

На семінарі відбулось обговорення дисертації...

Опубліковано:

Наукова робота магістрів кафедри АКІТ

Магістр Кепещук Ліна (гр. МА-61-20) дистанційно прийняла участь у II Міжнародній науково-практичній конференції «Issues of practice and science» London, Great Britain 27-29.09.2021.

 

Тема роботи «Задача вибору геоінформаційної системи моніторингу дорожніх робіт в умовах...

Опубліковано:

Семінар для студентів на кафедрі АКІТ

Випусник кафедри Петінов Євген Володимирович, керівник Харківського представільства ДП " Festo " прочитав лекцію про сучасні технічні засоби автоматизації, тенденції розвитку систем автоматизації, проблеми та перспективи розвитку систем автоматизації в Україні.

Festo є світовим...

Опубліковано:

Куратори кафедри АКІТ відвідали студентів в гуртожитку

10 вересня 2021 р куратори кафедри АКІТ відвідали гуртожиток №6, в якому проживають студенти механічного факультету

Опубліковано:

Розвиток академічної доброчесності на кафедрі АКІТ

У рамках заходів щодо поширення принципів академічної доброчесності в ХНАДУ студенти першого курсу бакалаврату та магістратури підписали декларацію про дотримання академічної доброчесності здобувачем вищої освіти кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій.

To top