НОВИНИ

Опубліковано:

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

15 травня 2024 року завершився ІІІ етап всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН 2024.

ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН - це підсумок оцінювання членами журі праці учасників у всіх трьох розділах змагання:...

Опубліковано:

Секція АКІТ 88-ї Міжнародної науково-технічної та науково-методичної конференції ХНАДУ

Кафедра АКІТ запорошує долучитися до засідання секції "Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології" 88-ї Міжнародної науково-технічної та науково-методичної конференції університету.

Опубліковано:

НАУКОВО-ДОСЛІДНА РОБОТА МОЛОДШИХ БАКАЛАВРІВ КАФЕДРИ АКІТ

Науково-дослідницька робота студентів вищих навчальних закладів є одним із основних чинників підготовки висококваліфікованих кадрів відповідного профілю. При цьому особлива увага приділяється залученню студентів до збору, аналізу та узагальнення кращого практичного досвіду, проведення емпіричних та...

Опубліковано:

НАУКОВО–ДОСЛІДНИЦЬКА РОБОТА ЯК УМОВА ФОРМУВАННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ МОЛОДШИХ БАКАЛАВРІВ

Стрімкий розвиток суспільства зумовлює нові вимоги до підготовки фахівця, який зобов‘язаний не тільки володіти знаннями й уміннями, але й бути спроможним діяти свідомо й відповідально в нестандартних ситуаціях.

Саме тому, усвідомлюючи багатогранність проблеми при підготовці молодшого бакалавра на...

Опубліковано:

Профорієнтаційна зустріч викладачів кафедри АКІТ з учнями Харкова

27 квітня кафедра автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій провела профорієнтаційну онлайн-зустріч для старшокласників.

Метою заходу було розповісти про правила вступу до університету у 2024 році та ознайомити їх з особливостями навчання на спеціальності "Автоматизація,...

Опубліковано:

Наукова робота бакалаврів кафедри АКІТ

Застосування дослідницького підходу при підготовці до захисту дипломної роботи спрямоване на становлення у студентів досвіду самостійного пошуку нових знань. Навчаючись на кафедрі АКІТ кожен студент може проявити ініціативу та спробувати себе у якості науковця-дослідника, обравши цікавий напрямок...

Опубліковано:

Зустріч зі студентами 4 курсу спеціальності "Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології"

На минулому тижні відбулась зустріч зі студентами 4 курсу спеціальності "Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології" та викладачами кафедри АКІТ з приводу правил вступу в магістратуру в 2024 році.

Було надано інформацію про обов’язковість складання ЄВІ та перелік необхідних документів для...

Опубліковано:

Результати 86-ї Міжнародної наукової конференції студентів, секція АКІТ

 З 08 по 11 квітня 2024 р. у форматі онлайн на платформі Zoom проходило засідання секції «Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології» 86-ї Міжнародної наукової конференції студентів.    

Опубліковано:

Кафедра АКІТ запрошує на 86-у Міжнародну наукову конференцію студентів!

Кафедра АКІТ запрошує всіх бажаючих студентів, аспірантів та молодих вчених взяти участь у  c

Опубліковано:

Вітаємо учасників Міжнародного конкурсу студентських наукових праць “Black Sea Science 2024” !

Студенти Стипанович Микола та Кузьминих Василь взяли участь у  Міжнародному конкурсі студентських наукових праць “Black Sea Science 2024”. Керіники доцент кафедри АКІТ Біньковська А.Б. і старший викладач кафедри іноземних мов Понікаровська С.В. 

  Від імені організаційного комітету Міжнародного...

Опубліковано:

Онлайн зустріч викладачів кафедри АКІТ для ліцеїв Богодухівського району

На минулому тижні кафедра автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій провела заходи з профорієнтації для ліцеїв Богодухівського району. Учні Баранівського, Ков'язького та Шарівського ліцеїв зібралися, щоб дізнатися більше про можливості в сфері технічної освіти та кар'єри.

Протягом...

Опубліковано:

День відкритих дверей ХНАДУ

16 березня в ХНАДУ пройшов масштабний захід - день відкритих дверей.

To top