Міжнародна діяльність

Основним напрямком роботи кафедри будівельних і дорожніх машин в галузі міжнародного співробітництва є інтеграція в глобальний освітній та науково-дослідницький простір Європейського Союзу. Розвиток двосторонніх і багатосторонніх міжнародних зв'язків, освітніх та наукових проектів належить до числа пріоритетних завдань кафедри.

З 2015 року, деканом механічного факультету було укладено двосторонню угоду між кафедрою будівельних і дорожніх машин Харківського національного автомобільно-дорожнього університету та кафедрою будівельних машин Лодзинського технічного університету (Польща). Згідно цього договору студенти кафедри будівельних і дорожніх машин мають можливість після отримання кваліфікації бакалавра отримати ДИПЛОМ ЄВРОПЕЙСЬКОГО ЗРАЗКА, навчаючись за обміном протягом півроку в магістратурі Лодзинського університету.

Таким чином, наш випускник може отримати два диплома за однією спеціальністю, які дозволять йому працювати за кордоном в одній із держав Європейського Союзу.

Постійно зростає кількість підприємств-партнерів, які охоче сприяють працевлаштуванню випускників: «завод ім.. Малишева», ПАТ «Світло Шахтаря», Мотор-Імпекс, НПО «Гідропривод», та ін..

Теперішній контингент студентів всіх форм навчання налічує більш п’ятиста майбутніх фахівців із спеціальності Галузеве машинобудування.

Різноманітні інноваційні напрямки наукової діяльності викладачів, дозволяють бути кафедрі серед провідних не тільки на Україні, а і за кордоном.