Пімонов Ігор Георгійович
доцент, кандидат технічних наук
Рівень наукової та професійної активності
Ідентифікатори вченого:
WoS ResearcherID
ScopusID
Google ScholarID
ORCID ID
Irbis-nbuv ID

Випускник 1999 року Харківського автомобільно-дорожнього університету, на той час елітного механіко-автомобільного факультету, який був сформований з метою підвищення якості підготовки майбутніх викладачів. З 1999 року навчався в аспірантурі на провідній кафедрі будівельних і дорожніх машин механічного факультету. З 2002 року викладає на кафедрі будівельних і дорожніх машин. Захист кандидатської дисертації був у 2006 році за актуальною темою з діагностування гідроприводів мобільних машин. Після захисту, та присвоєння звання доцента ДАК (2007р.) був призначений, і дотеперішній час, заступником завідувача кафедри.

Під час викладацької діяльності проводив та розробив багато навчально-методичних матеріалів з наступних дисциплін: керівництво (навчальною, конструкторською та експлуатаційною) практикою, загальна будова базових машин, виробничі процеси, дорожні машини, машини для земляних робіт, гідропневмопривод, якість машин, підвищення надійності БДМ, проектування та випробування гідроприводів. Протягом всієї викладацької діяльності успішно керував дипломними проектами та роботами, науково-дослідною роботою студентів, був відповідальним куратором в групах. Основні наукові напрямки пов’язані з діагностуванням та енергозбереженням гідроприводів.

З 2013 року є академіком Підйомно-транспортної академії наук України. Доцент І.Г. Пімонов – автор більш ніж 50 наукових праць (зі списком основних можна ознайомитись на ресурсі Google Академія), у тому числі, ряду навчальних посібників з наукових напрямків та дисциплін, що викладає.