Всеукраїнська конференція студентів і молодих вчених на кафедрі БДМ

Згідно з планом проведення міжнародних, всеукраїнських науково-практичних та науково-методичних конференцій та семінарів ХНАДУ у 2017 році (Лист МОН України № 1/9-24 від 23 січня 2017р.) на кафедрі будівельних і дорожніх машин  15 листопаду  2017 була проведена Всеукраїнська науко-практична конференція студентів і молодих учених, «Підвищення ефективності будівельних, дорожніх і підйомно-транспортних машин». На конференції виступили  молоді вчені та студенти кафедри будівельних і дорожніх машин.  Також були представники Харківських вузів.

Основні питання конференції :

1. Комп’ютерне моделювання  будівельно-дорожніх і підйомно-транспортних машин (БДМ і ПТМ);

2. Дослідження динаміці  БДМ і ПТМ;

3. Сучасні технології діагностування БДМ і ПТМ;

4. Експлуатація ЗТМ і ПТМ;

5. Безтраншейні технології прокладання підземних комунікацій.

Також на конференції були розглянути питання створення гібридних будівельно-дорожніх машин та розробка інтелектуальних систем курування.

На фото 1 виступає студент 5 курсу Єфименко Павло з докладом  Підвищення продуктивності  навантажувачів  за рахунок використання інтелектуальної системи.

 

На другому фото виступ студента 4 курсу Любимова Юрія з докладом Розробка стенду для випробувань баштового крану.

 

На 3 и 4 фото виступають студенти 6 курсу Демяник Дмитро та Буханцова Ганна

 

На фото 5 зображено обговорення виступу учасників професорсько- викладатським складом кафедри БДМ.

 

За результатами конференції було видано збірник наукових праць «Підвищення ефективності будівельних, дорожніх і підйомно-транспортних машин», випуск 4, до якого вийшли 57 статей молодих вчених та студентів  кафедри БДМ.