Мета конференції – виявлення наукового та творчого потенціалу молоді, стимулювання та підтримка їхньої наукової діяльності, презентація результатів наукових досліджень здобувачів вищої освіти, аспірантів та молодих науковців іноземними мовами.
Конференція сприяла розширенню наукової комунікації та обміну інформацією між студентами, аспірантами та молодими вченими закладів вищої освіти України та Європи. Конференція надала можливість проаналізувати коло питань, які наразі є об’єктами наукової зацікавленості молодих дослідників, і у такий спосіб підвищити рівень співпраці між здобувачами вищої освіти різних закладів вищої освіти.
Доповіді на конференції звучали англійською, французькою та німецькою мовами. Обмін досвідом і науковими досягненнями проводився за такими напрямками:
- інформаційні технології;
- транспортні технології;
- природничі науки;
- енергетика;
- технічні науки;
- хімія, біологія, фармакологія;
- медицина та ветеринарія;
- суспільні науки;
- економічні науки;
- гуманітарні науки;
- архітектура та будівництво
В роботі конференції іноземними мовами взяли участь 80 учасників від України, в т.ч. іногородніх; 18 магістрантів, аспірантів та молодих вчених від ХНАДУ; 1 учасник з Бельгії.
Актуальність конференції полягала в тому, що вона об’єднала молодих дослідників у спільному просторі задля обговорення актуальних наукових проблем та інновацій, сприяла обміну досвідом та розвитку наукової комунікації, акцентувала важливість досліджень студентської молоді в різних галузях науки та спеціалізації.
За результатами роботи конференції учасники дійшли згоди щодо подальшої співпраці здобувачів вищої освіти в форматі науково-практичної дистанційної конференції з метою заохочення студентської молоді до активної дослідницької та творчої діяльності задля розкриття їхнього наукового потенціалу, зокрема в іншомовному професійному середовищі.
Ухвалили важливість подальших ініціатив та проєктів задля розширення співпраці між закладами вищої освіти України та зарубіжжя сприятимуть активному залученню студентської молоді до наукової діяльності за різними напрямами та спеціалізаціями, а використання іноземних мов у якості інструменту наукової комунікації має за мету формування мовних компетенцій, необхідних в умовах сучасної глобалізації суспільного простору.