Новини кафедри комп’ютерних технологій і мехатроніки

15.05 кафедра комп’ютерних технологій і мехатроніки приймає воркшоп харківського IT Cluster на тему "Big data & Data Science". Реєструйся на сайті: goo.gl/forms/Quq4s0JvKaYVKHk33 Отримуй запрошення і go за знаннями, які відкриють тобі дорогу в IT. Більше інформації на сайті Кластера: it-kharkiv.com/ru/event/open-it/  

Студенти кафедри комп’ютерних технологій і мехатроніки прийняли участь в чемпіонаті світу з програмування ACM-ICPC 13 квітня 2019 року

2 квітня ІТ-компанія Nix solutions та кафедра Комп’ютерних технологій і мехатроніки провели тестування студентів з IT технологій.

26 лютого кафедра Комп’ютерних технологій і мехатроніки та Відділ організації сприяння працевлаштуванню провели зустріч студентів та викладачів з представником ІТ-компанії Nix solutions. 

16 лютого 2019 року. В рамках проведення дня відкритих дверей, кафедра КТМ провела плідну зустріч з абітурієнтами.

08 лютого 2019 року на базі кафедри була проведена Олімпіада з Web-програмування та профорієнтаційні заходи серед школярів та їх батьків. 

21 листопада на базі кафедри КТМ в ауд. 216 було проведено профільне секційне засідання міжнародної конференції «Моделювання та інформаційні технології в науці, техніці та освіті».

17 листопада на базі кафедри КТМ для випускників шкіл успішно проведено запланований майстер-клас "Стоврення Web сайтів №2 - JS".

Спікери: Шуляков Владислав Миколайович, Ніконов Олег Якович, Шапошнікова Олена Павлівна.

Міжнародна виставка «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном – 2018» International specialized fair “Education in Eastern Ukraine and Education Abroad” 8 листопада 2018, завідувач кафедри Ніконов Олег Якович 

3 листопада на базі кафедри КТМ для випускників шкіл успішно проведено запланований майстер-клас Стоврення Web сайтів №1.

Спікери: Шуляков Владислав Миколайович, Ніконов Олег Якович, Шапошнікова Олена Павлівна.

20 жовтня 2018 року на базі нашої кафедри для випускників шкіл  успішно проведено запланований майстер-клас з основ програмування на мові С #

9 жовтня в конференц-залі ХНАДУ була проведена зустріч студентів кафедри комп'ютерних технологій та мехатроніки  з представниками фірми EPAM. Від провідних фахівців ІТ сфери студенти дізналися про проекти компанії та пройшли пробне тестування для участі у навчальних програмах. Зустріч пройшла в робочій атмосфері та викликала дуже багато захоплення.

 

15 вересня 2018 року команда студентів кафедри комп'ютерних технологій і мехатроніки ХНАДУ у складі: Карпішена Богдана, Мірошниченко Михайла та Мізяка Івана  взяла участь у другому турі чемпіонату світу з програмування ICPC.