ВІТАЄМО ЛЕБЕДИНСЬКОГО АНДРЕЯ ВОЛОДИМІРОВИЧА!

КАФЕДРА МЕТРОЛОГІЇ ТА БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ

ЛАСКАВО ПРОСИМО!

152 "Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка"

Кваліфікований метролог, з одного боку, — це творчий спеціаліст, який має глибокі знання з математики, фізики, інженерних наук і здатний ще на етапі проектування технічної системи обґрунтувати вимірювальні операції, які необхідно здійснити для досягнення технологічних вимог. З іншого боку, це консервативна людина, яка на всіх етапах дослідження, розробки і експлуатації виробів вимагає додержання державних стандартів. Фактично він є юристом в області техніки.

Останнi новини

Опубліковано:

Профорієнтаційна робота кафедри МБЖД

24 листопада 2021 р. доцент Грайворонська І. В. проводила профорієнтаційну роботу серед школярів на спеціалізованій виставці освітніх закладів для вступників "Освіта Харківщини".

Опубліковано:

Науковий семінар

Науковий семінар 19 листопада по темі: "Перспективи впровадження вимірювальних інформаційних технологій на технічних об'єктах". Доповідач: випускник аспірантури кафедри МБЖД Лебединський А. В.

Опубліковано:

Вітаємо

ВІТАЄМО: Завідувача каф. МБЖД професора, д.т.н., О. В. Поляруса з отриманням Міжнародного сертифікату № 2193/12 жовтня 2021 р., за "Активну участь у II Міжнародній програмі підвищення кваліфікації керівників закладів освіти та науки, а також педагогічних та науково-педагогічних...

Опубліковано:

Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція

2-3 листопада 2021 року кафедра метрології та безпеки життєдіяльності ХНАДУ на платформі ZOOM провела Всеукраїнську науково-практичну Інтернет-конференцію студентів і молодих учених "Метрологічні аспекти прийняття рішень в умовах роботи на техногенно небезпечних об'єктах"....

Опубліковано:

Щіро вітаємо професора кафедри МБЖД Богатова О. І. з нагородженням Грамотою Міністерства Освіти і Науки України за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та плідну науково-педагогічну діяльність. 

 

Щіро вітаємо...

Опубліковано:

МІЖКАФЕДРАЛЬНИЙ НАУКОВИЙ СЕМІНАР

7 жовтня 2021 року на кафедрі АКІТ відбувся міжкафедральний науковий семінар на тему: «Актуальні проблеми розвитку інформаційних технологій в метрологічному забезпеченні».

В заході взяли участь викладачі кафедр АКІТ та МБЖД.

На семінарі відбулось обговорення дисертації...

Опубліковано:

10 жовтня День української стандартизації і метрології

10 жовтня відзначають своє професійне свято працівники стандартизації та метрології в Україні. Саме цей день був обраний за Указом Президента України за № 910/2002 від 08.10.2002 року як День української стандартизації і метрології.

Шановні співробітники кафедри метрології та...

Опубліковано:

Міжкафедральний науковий семінар

7 жовтня 2021 року відбувся міжкафедральний науковий семінар на тему: "Актуальні проблеми розвитку інформаційних технологій в метрологічному забезпеченні". В ньому взяли участь викладачі кафедр АКІТ та МБЖД.  

Опубліковано:

Дипломи II та III ступенів

16 вересня 2021 року на базі Національного університету цивільного захисту України відбулося підсумкове засідання конкурсної комісії Відкритого конкурсу на кращий патент у сфері цивільного захисту та пожежної безпеки. 

За перемогу у Відкритому конкурсі патентів в університеті...

Опубліковано:

Участь кафедри в ночі науки

Участь кафедри МБЖД в ночі науки

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

    м. Харків,
    метро Академіка Павлова,
    вул. Владислава Зубенка, 3
    Механічний корпус,
    3 поверх, ауд.302
    тел. (097) 485-69-70
    Богатов Олег Ігорович
,
    (секція БЖД)
    тел. (097) 712-90-03
    Поляков Євген Олександрович
,
    (секція метрології)
    mbgd@ukr.net