КАФЕДРА МЕТРОЛОГІЇ ТА БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ

ЛАСКАВО ПРОСИМО!

152 "Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка"

Кваліфікований метролог, з одного боку, — це творчий спеціаліст, який має глибокі знання з математики, фізики, інженерних наук і здатний ще на етапі проектування технічної системи обґрунтувати вимірювальні операції, які необхідно здійснити для досягнення технологічних вимог. З іншого боку, це консервативна людина, яка на всіх етапах дослідження, розробки і експлуатації виробів вимагає додержання державних стандартів. Фактично він є юристом в області техніки.

Останнi новини

Опубліковано:

Міжнародне підвищення кваліфікації викладачів

Викладачі кафедри метрології та БЖД Медведовська Я.С. та Кравцов М.М. взяли участь у вебінарі по темі: «Використання можливостей хмарних сервісів для сучасної онлалайн освіти на прикладі платформ Google Meet та Google Classroom».

Організаторами вебінару виступили: Інститут...

Опубліковано:

Міжнародне підвищення кваліфікації викладачів

Викладачі кафедри метрології та БЖД Коваль О.А. та Коваль А.О. взяли участь у вебінарі по темі: «Використання можливостей хмарних сервісів для сучасної онлалайн освіти на прикладі платформ Google Meet та Google Classroom».

Організаторами вебінару виступили: Інститут...

Опубліковано:

Участь у Міжнародній конференції "БЕЗПЕКА ЛЮДИНИ У СУЧАСНИХ УМОВАХ"

Під керівництвом доцента кафедри Крайнюк О.В. студенти прийняли  активну участь у Міжнародній науковій конференції "БЕЗПЕКА ЛЮДИНИ У СУЧАСНИХ УМОВАХ", яку було організовано у НТУ «ХПІ» 3 - 4  грудня 2020 р.

Підготовлено актуальні дослідження:

  • Кальченко Д.Ю. (ММ-42т1-18) ...
Опубліковано:

Захист дипломних робіт магістрів на кафедрі МБЖД

14.12.2020 на кафедрі метрології та безпеки життєжіяльності відбувся захист магістерських дипломних робіт. Щиро вітаємо магістрів!

Також, хотілося б привітати куратора групи ММ-61-19, доцента кафедри Грайворонську Інну Валеріївну з першим випуском. Дякуємо, Інна Валеріївна, за...

Опубліковано:

В Україні представлений унікальний пікап Toyota Hilux для провірки українських доріг

11-13 листопада у виставковому комплексі «КиївЕкспоПлаза» проходив Форум дорожнього будівництва «Автодорекспо 2020».  

Опубліковано:

Викладачі кафедри брали участь у циклі вебінарів

Викладачі кафедри Коваль А.О. та Коваль О.О. пройшли цикл вебінарів з наукометрії "Головні метрики сучасної науки. Scopus та Web of Science", що був проведений компанією "Наукові публікації - Publ.Science". Тривалість циклу вебінарів - 8 годин.

Опубліковано:

Міжнародне підвищення кваліфікації

Викладачі кафедри метрології та БЖД Богатов О.І., Коваль О.А., Коваль А.О. та Крайнюк О.В. взяли участь у вебінарі по темі: «Онлайн навчання як нетрадиційна форма сучасної освіти на прикладі платформи Moodle».

Організаторами вебінару виступили: Інститут науково-дослідний...

Опубліковано:

Підвищення кваліфікації освітян, яке було організоване Міністерством освіти і науки України та компанією Google Україна

Асистент кафедри Медведовська Я.С. пройшла курс "Ефективні рішення Google for Education для хмарної взаємодії" організований і реалізується в рамках партнерства Google України з Міністерством освіти і науки України для більш широкого впровадження дистанційного навчання в освітніх...

Опубліковано:

Серія вебінарів, присвячених роботі в базі Scopus

Жовтень був багатий на корисні вебінари. Викладачам кафедри МБЖД вдалося прийняти участі у серії вебінарів, присвячених роботі в базі Scopus:

  1. Перші кроки у Scopus (20.10.2020).
  2. Починаємо з пощуку літератури у Scopus (23.10.2020).
  3. Вашу колеги та Ви у  Scopus (27.10.2020).

А також...

Опубліковано:

ПЕРЕМОЖЦІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО (НАЦІОНАЛЬНОГО) КОНКУРСУ НАУКОВИХ ТА НАВЧАЛЬНИХ ВИДАНЬ «ВІДКРИТА НАУКА, СТАЛИЙ РОЗВИТОК ТА ІННОВАЦІЙНІ АГРОТЕХ

Днями стали відомі переможці Всеукраїнського конкурсу наукових та навчальних видань «ВІДКРИТА НАУКА, СТАЛИЙ РОЗВИТОК ТА ІННОВАЦІЙНІ АГРОТЕХНОЛОГІЇ», який цьогоріч вперше був ініційований Сумським національним аграрним університетом.

З усіх куточків України до СНАУ надіслали...

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

    м. Харків,
    метро Академіка Павлова,
    вул. Владислава Зубенка, 3
    Механічний корпус,
    3 поверх, ауд.302
    тел. (097) 485-69-70
    Богатов Олег Ігорович
,
    (секція БЖД)
    тел. (097) 712-90-03
    Поляков Євген Олександрович
,
    (секція метрології)
    mbgd@ukr.net