ВІТАЄМО ЛЕБЕДИНСЬКОГО АНДРЕЯ ВОЛОДИМІРОВИЧА!

КАФЕДРА МЕТРОЛОГІЇ ТА БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ

ЛАСКАВО ПРОСИМО!

152 "Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка"

Кваліфікований метролог, з одного боку, — це творчий спеціаліст, який має глибокі знання з математики, фізики, інженерних наук і здатний ще на етапі проектування технічної системи обґрунтувати вимірювальні операції, які необхідно здійснити для досягнення технологічних вимог. З іншого боку, це консервативна людина, яка на всіх етапах дослідження, розробки і експлуатації виробів вимагає додержання державних стандартів. Фактично він є юристом в області техніки.

Останнi новини

Опубліковано:

Перше засідання першокурсників в 312 ауд.

Перше заняття першокурсників в 312 ауд.

Опубліковано:

ВІТАЄМО ЛЕБЕДИНСЬКОГО АНДРІЯ ВОЛОДИМИРОВИЧА!

3 вересня відбувся попередній захист дисертації випускника аспірантури кафедри метрології та безпеки життєдіяльності Лебединського Андрія Володимировича. Дисертація рекомендована до захисту. Кафедра вітає Лебединського А. В. з закінченням першого етапу роботи!

Опубліковано:

ЗНО з іноземної мови

30 червня 2021 року майбутні магістри кафедри МБЖД склали ЗНО з іноземної мови. Щиро вітаємо із проходженням найскладнішого етапу і чекаємо результатів оцінювання!

Опубліковано:

Вітаємо переможців конкурсу "Дистанційні курси ХНАДУ 2021"

 

 

Опубліковано:

Продовження контракту викладачів кафедри МБЖД

24 червня 2021 року відбулось засідання Ради факультету, на якому було проголосовано за продовження контракту 9 викладачам. Вітаємо доцентів Крайнюк О. В., Кравцова М. М., Полякова Є. О., Грайворонську І. В., Коваля О. А., Коваля А. О., Букрєєву О. С., Медведовську Я. С.,...

Опубліковано:

Вітаємо з присвоєнням вченого звання доцента!

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України №157 "Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства від 09 лютого 2021 року" Діденко Наталя Вікторівна -  ДОЦЕНТ кафедри метрології та безпеки життєдіяльності.

Бажаємо професійних звершень, нових здобутків...

Опубліковано:

На кафедрі МБЖД відбувся другий день захисту кваліфікаційних робіт бакалаврів

15.06.2021 р. відбувся другий і крайній день захисту кваліфікаційних робіт бакалаврів на кафедрі метрології та безпеки життєдіяльності.

До захисту були представлені сучасні та актуальні роботи. Усі студенти заслуговують отримання диплому бакалавра зі спеціальності 152...

Опубліковано:

На кафедрі МБЖД відбувся перший день захисту кваліфікаційних робіт бакалаврів

14.06.2021 р. відбувся перший день захисту кваліфікаційних робіт бакалаврів на кафедрі метрології та безпеки життєдіяльності. До захисту були представлені роботи студентів груп ММ-41-17, ММ-43т3-19 та ММ-42т1-18.

На оцінку "відмінно" представила свою роботу Плечова Євгенія...

Опубліковано:

Вітаємо переможців Міжнародного конкурсу студентських робіт!

Вітаємо переможців Міжнародного конкурсу студентських робіт, проведеного на базі  Кременчуцького національного університету ім. Михайла Остроградського у співробітництві із навчальними закладами  Китайської народної республіки, Словаччини, Чехії, Польщі, Великобританії, Латвії та...

Опубліковано:

Вітаємо з присвоєнням вченого звання доцента!

Професорсько-викладацький та студентський колективи щиро вітають з присвоєнням вченого звання ДОЦЕНТА кафедри метрології та безпеки життєдіяльності відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України №157 "Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства від 09...

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

    м. Харків,
    метро Академіка Павлова,
    вул. Владислава Зубенка, 3
    Механічний корпус,
    3 поверх, ауд.302
    тел. (097) 485-69-70
    Богатов Олег Ігорович
,
    (секція БЖД)
    тел. (097) 712-90-03
    Поляков Євген Олександрович
,
    (секція метрології)
    mbgd@ukr.net