На порозі оволодіння професією

Протягом усього року викладачі і студенти кафедри метрології та БЖД не втрачали часу дарма. Вони відповідально поставилися до залучення на спеціальність нових студентів. Неодноразово в нашому університеті проводилися дні відкритих дверей, на яких викладачі кафедри метрології та БЖД безпосередньо розповідали про діяльність і напрямки роботи кафедри, про досягнення студентів. Абітурієнти зацікавилися професією метролога і з задоволенням ділилися  яскравими враженнями від університету зі своїми знайомими та близькими. І ось настав той  момент, коли закінчилися шкільні будні, успішно здані іспити, прозвучали напутні слова вчителів, відбулось прощання зі школою. Перед випускниками відкриваються всі дороги для подальшого навчання, для вибору майбутньої професії. Кожен з них вибирає для себе університет і напрям у навчанні за своїм бажанням. Будь-яка професія по-своєму цікава і безумовно має свої переваги.

Всі ми знаємо, що професія метролога на даний час дуже відповідальна і в нашій країні не вистачає професіоналів у цій сфері. Метролог – це фахівець  в галузі вимірювальної техніки та вимірювальних технологій. У повсякденному житті людина всюди має справу із вимірами. Професія метролога передбачає уважність, відповідальність, схильність до кропіткої праці. Метролог  може  працювати в різноманітних сферах: в медицині, на промислових підприємствах, транспорті, науково-дослідних інститутах. Метрологія зачіпає абсолютно всі сфери людської діяльності. Вона економить кошти, забезпечує безпеку населення. Орієнтуючись на переваги професії метролога, випускники зробили свій вибір. І дана спеціальність стала дуже популярною. На першому курсі за цієї спеціальністю тепер навчаються 20 студентів, 9 з яких зайняли бюджетні місця. І ось сформувалася група ММ-11. Було дуже цікаво поспілкуватися зі студентами першого курсу особисто, поцікавитися про їх вибір, про їх перше враження. І ось таку можливість мені надали.

Я шукав саме таку універсальну професію, щоб був доступ до технологій, оскільки мені подобається працювати з технікою. Як і всі хлопці, я захоплююся автомобілями і сферою їх обслуговування. Тому відразу сформувалося бажання подати документи саме до автомобільно-дорожнього університету. На сайті університету мою увагу відразу зацікавила кафедра метрології та безпеки життєдіяльності і її досягнення. Ось чому я приїхав в університет і особисто дізнався від студентів та викладачів про професією метролога. Мене все влаштовувало, тому я поставив цей вибір першим пріоритетом. Тепер я студент ХНАДУ і буду йти до своєї мети – стати професіоналом в області метрології

впевнено сказав староста групи Іван Василенко.

Я відразу вирішила, що хочу стати метрологом. Мені це дуже цікаво. Все наше життя пов'язано з вимірами, і тому саме ця професія мені знадобиться в подальшому. Головне знати і любити ту справу, якою займаєшся

- так сформулювала свою думку студентка цієї групи Олена Житна.

Після таких слів розумієш, що людина зробила вірний вибір і точно знає ким  хоче бути.

Студенти групи ММ-11 дуже дружні, у них позитивні враження про перші тижні навчання. Перший курс навчання – це особливий курс. Для студентів це початковий курс, а також входження у доросле життя, набуття самостійності. Якщо простежити зміну характеру особистості студентів за весь період навчання в університеті, то неважко помітити, що найбільші зміни відбуваються саме на першому курсі. Сподіваюся, майбутні метрологи покажуть свої здібності до науки і творчості, головне не боятися проявляти  себе в різних сферах, вчитися чомусь новому.

Враховуючи все вищесказане, я можу зробити висновок, студенти першого курсу – майбутні метрологи обрали вірний шлях.

Автор: Ткаченко Ірина, студентка навчальної групи ММ-41

To top