РОЗВИТОК НАУКИ НА КАФЕДРІ

Важко починати нову справу, особливо, коли ця справа потребує фахівців найвищої категорії та сучасного коштовного обладнання. Це насамперед відноситься до науки.

У 2007 році кафедра тільки була організована, а вже в наступному році треба проходити акредитацію. Наукових напрямів ще немає, а вже потрібно виконувати господарчо-договірні роботи. Ось чому пріоритетом в розвитку кафедри став розвиток різних наукових напрямів.

Першою господарчою науково-дослідною роботою стала робота, що проводилась за замовленням німецької фірми “Wirtgen”. Вона була присвячена гармонізації стандартів на дорожню та будівельну техніку (науковий керівник професор Кириченко І. Г., відповідальний виконавець доцент Молявко В. І.). Далі...

МІЖНАРОДНА ДІЯЛЬНІСТЬ КАФЕДРИ

Після створення кафедри в 2007 році почали поступово розвиватися міжнародні зв’язки. В 2007-2008 рр. кафедра виконувала науково-дослідну роботу на замовлення німецької фірми «Wirtgen». Робота була присвячена гармонізації стандартів в дорожньо-будівельній техніці. В 2010 році проводились спільні роботи з німецькою фірмою «Deutzer» з розробки вимірювальних інформаційних систем на рельсовому транспорті. В 2013-2015 рр. проводилися спільні дослідження з Ганноверським університетом (Німеччина), які були присвячені оцінкам структурної стійкості підвіски швидкісних автомобілів. В 2015 році кафедра прийняла участь в міжнародному конкурсі проектів «Non-marking tubular hoisting tools development», який був організований Техаським інститутом науки (США).

Студенти, що навчаються за спеціальністю «Метрологія та вимірювальна техніка», неодноразово проходили стажування в країнах Європи, зокрема, в Німеччині та Польщі.

To top