Переможці конкурсу студентських наукових робіт "Цивільна безпека"

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України  № 1271 від 04 жовтня 2019 року «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з з галузей знань і спеціальностей у 2019/2020 навчальному році» Львівський державний університет безпеки життєдіяльності призначено базовим вищим навчальним закладом з проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Цивільна безпека (Безпека життєдіяльності)».

У конкурсі можуть брати участь студенти вищих навчальних закладів України ІІІ-ІV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування, у тому числі іноземці, що навчаються у цих навчальних закладах.

Відповідно до рішення Кабінету Міністрів України щодо запровадження карантину для всіх типів закладів освіти незалежно від форм власності і сфери управління, листа Міністерства освіти і науки України No 1/9-154 від 11.03.2020 підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у 2019/2020 н.р. підведено за результатами першого етапу II туру. На підставі результатів рецензування студентських наукових робіт першого етапу I Iтуру галузева конкурсна комісія вирішила визнати переможцями Конкурсу та нагородити:

Диплом І ступеня, ІІ ступеня, ІІІ ступеня (потрібне зазначити) Прізвище, ім’я, по батьковістудента (повністю) Прізвище, ім’я,по батькові (повністю), посада наукового керівника
Диплом IІ ступеня Залеський В’чеслав Олексійович Богатов Олег Ігорович, професор кафедри

To top