Про Haas Automation Inc.

У Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті (ХНАДУ) відкрився новий технічний центр освіти Haas Technical Education Center (HTEC). Він був створений завдяки співпраці з Haas Automation Inc. (США) - найбільшим світовим виробником верстатів і його регіональним партнером в Україні - компанією « Haas Factory Outlet - Abplanalp Україна».

Наш ЗВО - третій в Україні, який відкрив подібний освітній центр, після Національної металургійної академії України (м. Дніпро) і Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (м. Київ). На базі нового центру студенти зможуть освоювати сучасні методи роботи на верстатах із ЧПК за так званою «безлюдною технологією». Haas Automation Inc. (США) є однією з найбільших компаній-виробників верстатного обладнання у світі. Фірма була заснована в 1983 році нинішнім президентом компанії, паном Gene Haas. Основною концепцією створення цієї Компанії стало виробництво дешевого та високоякісного металорізального обладнання, конструктивно спроєктованого з максимальним використанням модульного принципу побудови та можливістю оперативно збільшувати обсяги його випуску без зниження якості.

На цей  час виробництво металообробних верстатів Haas розташовується на площі більше 90 000 кв. метрів і має у своєму розпорядженні найсучасніше обладнання. Все обладнання, яке випускається фірмою Haas, виготовляється на заводі, розташованому в м. Oxnard, штат California.

Навчальний центр Haas. Церемонія відкриття

31 серпня 2015 року в рамках святкування Дня першокурсника на базі кафедри "Технології металів та матеріалознавства" Харківського національного автомобільно-дорожнього університету було відкрито Навчальний центр Haas.

В урочистій церемонії відкриття взяли участь ректор ХНАДУ – Туренко Анатолій Миколайович, координатор програми Центрів технічного навчання (HTEC) та освітнього партнерства підрозділу Haas Europe — Саймон Ванмакельберг, генеральний директор «Абпланалп Україна» — Микола Васильович Скрипник, завідувач кафедри ТМтаМ – Василь Іванович Мощенок. Внутренняя ссылка открывается в текущем окнеДалі...