НОВИНИ

Опубліковано:

Допомога від співробітників АТ "Світло Шахтаря"

Сьогодні, у неділю 16 червня 2024 року, співробітники АТ "Світло Шахтаря" прийшли на кафедру технологіі металів і матеріалознавства допомогти у ліквідаціі наслідків пожежі в Університеті.

Опубліковано:

Перемога у Міжнародному конкурсі «Аграрні науки та продовольство»

11-12 червня 2024 року на базі Миколаївського національного аграрного університету проведено другий тур ІІ етапу Міжнародного студентського професійного творчого конкурсу «Аграрні науки та продовольство», який проводиться згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 06.12.2023 р. № 1485.

...

Опубліковано:

Продовжено членство в УТНКТД

Викладачі кафедри технології металів і матеріалознавства імені О.М. Петриченка, а саме: проф. Діана ГЛУШКОВА, проф. Ірина ДОЩЕЧКІНА, проф. Юрій ДУДУКАЛОВ, доц. Тетяна ПРОТАСЕНКО та асист. Анатолій ЧИГРИН продовжили членство в Українському товаристві неруйнівного контролю та технічної діагностики на...

Опубліковано:

Викладача кафедри ТМіМ включено до складу ГЕР НАЗЯВО

Рішенням Національного агенства із забезпечення якості вищої освіти від 26 березня 2024 року (зі змінами) до персонального складу галузевої експертної ради Національного агенства із забезпечення якості вищої освіти з галузі знань 13 "Механічна інженерія" включено докторку технічних наук, професорку,...

Опубліковано:

Перемога у Всеукраїнському конкурсі судентських наукових робіт "Цивільна безпека в умовах воєнного стану"

Колектив кафедри технології металі та матеріалознавства ім. О.М.Петриченка вітає переможців Всеукраїнського конкурсу судентських наукових робіт "Цивільна безпека в умовах воєнного стану", фінал якого відбувся 26 квітня 2024 року в онлайн форматі.

Вітаємо здобувачів вищої освіти Олександра...

Опубліковано:

88 Міжнародна науково-технічна та науково-методична конференція університету. Секція "Технології металів та матеріалознавство"

Кафедра технології металів і матеріалознавства імені О.М. Петриченка запрошує взяти участь у 88-й Міжнародній науково-технічній та науково-методичній конференції університету, секції "Технології металів та матеріалознавство", яка відбудеться 14-15 травня 2024 року о 13:25.

Підключитися до...

Опубліковано:

Представлення наукових досліджень кафедри технології металів і матеріалознавства ХНАДУ за кордоном

24 квітня 2024 року в складі українського національного стенду на Hannover Messe 2024 Віктор СКРИПНІКОВ представив стенд для діагностування машин об'ємного гідроприводу, розроблений у співавторстві з Глушковою Д.Б. та Багровим В.А. на кафедрі технології металів і матеріалознавства Харківського...

Опубліковано:

Проведено щорічний регіональний тренінг на базі навчального центру ХНАДУ - НААS

26 квітня 2024 року кафедра технології металів і матеріалознавства Харківського національного автомобільно-дорожнього університету, в рамках профорієнтаційної роботи, провела ІІ тур щорічного регіонального тренінгу «Набуття професійних компетентностей щодо розробки керуючих програм за допомогою...

Опубліковано:

Міжнародна конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених «Сучасні матеріали та технології їх обробки»

Кафедра технології металів і матеріалознавства імені О.М. Петриченка запрошує взяти участь у Міжнародній конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених «Сучасні матеріали та технології їх обробки», яка відбудеться 23-24 квітня 2024 року о 13:25.

Підключитися до конференції Zoom можливо за...

Опубліковано:

Результати проведення секції "Технології металів і матеріалознавство"

09 квітня 2024 року на кафедрі технологіі металів та матеріалознавства Харківського національного автомобільно-дорожнього університету проведено секцію "Технології металів і матеріалознавство" 86-ї Міжнародної наукової конференції студентів.

Як завжди, серед учасників конференціі були здобувачі як...

Опубліковано:

86 Міжнародна наукова конференція студентів, секція "Технології металів і матеріалознавство"

Кафедра технології металів і матеріалознавства імені О.М. Петриченка запрошує взяти участь у 86 Міжнародній науковій конференції студентів, секції "Технології металів і матеріалознавство", яка відбудеться 09-10 квітня 2024 року о 13:25.

Підключитися до конференції Zoom можливо за посиланням:
https:/...

Опубліковано:

Нові наукові звершення!

Викладачі та науковці кафедри технології металів і матеріалознавства імені О.М.Петриченка Харківського національного автомобільно-дорожнього університету ніколи не зупиняються на досягненому.

Так професор Глушкова Д.Б. та асистент Сумінов А.В. взяли участь у наступних закордонних конференціях з...

To top

Ніч науки

21.09.2019 року кафедра технології металів та матеріалознавства ім. О.М. Петриченка брала у часть у проекті "Ніч науки". Кафедра була представлена двома конкурсами: "3D в матеріалознавстві" та "Застосування ІТ-технологій в обробці матеріалів". Перший конкурс передбачав теоретичне та наочне знайомство з 3D-технологіями в галузі матеріалознавства. З великою зацікавленістю школярі спостерігали за вирощуванням 3D моделі кристалу, що відбувалось у них на очах. Також школярі брали участь у вікторині, відповідали на питання, демонстрували свою обізнаність щодо 3D-технологій та матеріалознавства. Проводив конкурс та демонстрацію студент другого курсу спеціальності "Матеріалознавство" Саєнко Владислав. Як завжди, жвавий інтерес викликала демонстрація та конкурс у центрі "HAAS" (верстати з ЧПК). Школярі демонстрували свою обізнаність у програмуванні. Чимало випускників виказали бажанняближче познайомитись з нашою спеціальністю. Запрошуємо наших майбутніх абітурієнтів 19.10.2019 року "День відкритих дверей ХНАДУ" Чекаємо на Вас.

Владислав Саєнко розповідає школярам про 3D-технології в матеріалознавстві

Науково-практична конференція

19-20 вересня 2019 року в Хнаду на базі кафедри технології металів та матеріалознавства ім. О.М. Петриченка, відбулась Міжнародна науково-практична конференція "Сучасне матеріалознавство: ідеї, рішення, результати". Програма конференції викликала жвавий інтерес як у наукових співробітників, так і працівників підприємств. Зареєструвались для участі понад 100 учасників. З доповідями виступили як відомі фахівці, так і молоді вчені і магістри кафедри. Особливий інтерес викликала доповідь вченого із Франції Pierre Negre.

 Проректор з наукової роботи професор Богомолов Віктор Олександрович

урочисто розпочинає конференцію та вітає всіх учасників

Доповіді наших магістрів

Куліш Сергій

Федотов Богдан

Учасники уважно слухають доповідачів

Під час перерви вчений із Франції Pierre Negre жваво обговорює проблеми сучасного матеріалознавства