НОВИНИ

Published:

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА СПЕЦІАЛЬНОСТІ 132 "МАТЕРІАЛОЗНАВСТВА" ПРОДОВЖУЄТЬСЯ

23 березня 2023 року у місті Ромни (Сумська область) з випускниками Роменської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11 зустрівся викладач кафедри технології металів і матеріалознавства Л.В. Омельченко.

Зустріч пройшла жваво: випускники проявили зацікавленість, було задано багато питань, які...

Published:

ПИШАЄМОСЯ НАШИМИ ЗДОБУВАЧАМИ!

Здобувач вищої освіти 4 року навчання спеціальності 132 "Матеріалознавство" Антон ЮРЬЄВ (МС-41-19), житель м. Ізюм, наразі поєднує роботу на промисловому підприємстві закордоном (м. Брно, Чехія), навчанням та підготовкою дипломної роботи бакалавра до захисту.

Бажаємо здобувачеві набуття необхідних...

Published:

Успішне поєднання студентами навчання у ХНАДУ та роботи на сучасному європейському автомобільному підприємстві

Здобувач вищої освіти 3 року навчання спеціальності 132 "Матеріалознавство" Алефіров Олег (група МС-31-20), знаходячись закордоном під час воєнного стану в Україні, успішно поєднує навчання у Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті та роботу на одному з європейських заводів...

Published:

День відкритих дверей кафедри технології металів і матеріалознавства

28 лютого 2023 року на кафедрі технології металів і матеріалознавства ім. О.М. Петриченка Харківського національного автомобільно-дорожнього університету проведено онлайн день відкритих дверей, на який завітали школярі Красноградського ліцею №1 ім. О.І. Копиленка Красноградської міської ради...

Published:

Публікаційна активність здобувачів вищої освіти

Студенти та аспіранти під керівництвом викладачів кафедри технології металів і матеріалознавства імені О.М. Петриченка взяли участь у Міжнародних науково-практичних конференціях

  • «Modern ways of solving the problems of science in the world» (13-15.02.2023, Warsaw, Poland),
  • «Scientific directions of...
Published:

Проведено регіональний тренінг на базі навчального центру НААS

9 лютого 2023 року кафедра технології металів і матеріалознавства Харківського національного автомобільно-дорожнього університету успішно провела регіональний тренінг на базі єдиного у Харківській області навчального центру НААS.

У заході прийняли участь здобувачі професійної освіти м. Харкова:...

Published:

Підготовка до регіонального тренінгу на базі навчально-тренінгового центру НААS

Сьогодні на кафедрі технологіі металів та матеріалознавства ХНАДУ на базі єдиного у Харкові навчально-тренінгового центру НААS відбулась підготовка до регіонального тренінгу на тему "Набуття професійних компетенцій щодо розробки керуючих програм за допомогою повнофункціонального симулятора роботи...

Published:

Нові наукові звершення!

Викладачі та науковці кафедри технології металів і матеріалознавства імені О.М.Петриченка Харківського національного автомобільно-дорожнього університету ніколи не зупиняються на досягненому.

Так професор Глушкова Д.Б. та доцент Багров В.А. взяли участь у 1й Міжнародній науково-практичній...

Published:

Викладацька та студентська мобільність у дії!

Кафедра технології металів і матеріалознавства імені О.М.Петриченка Харківського національного автомобільно-дорожнього університету взяла участь в онлайн семінарі "Methods of surface treatment" у Німеччині (Бранденбурзький університет), робоча мова семінару - англійська.

На семінарі було зроблено...

Published:

Від щирого серця вітаємо з Днем народження!

12 січня 2023 року ми щиросердно вітаємо Світлану Степанівну Дяченко, доктора технічних наук, професора, Заслуженого діяча науки та техніки Украіни з 96-річчям з Дня народження.

Published:

Друком вийшла монографія "Наукові та технологічні основи підвищення трибологічних характеристик деталей мехатронних систем"

Новий 2023 рік кафедра технології металів і матеріалознавства ХНАДУ почала з виходу в світ нової монографії "НАУКОВІ ТА ТЕХНОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПІДВИЩЕННЯ ТРИБОЛОГІЧНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ДЕТАЛЕЙ МЕХАТРОННИХ СИСТЕМ"
авторів Глушкової Д.Б., Рижкова Ю.В., Байдали В.Ю.

В цій роботі розміщені результати...

Published:

Захист дипломних робіт магістрів зі спеціальності 132 Матеріалознавство

20-21 грудня 2022 року 18 магістрів зі спеціальності 132 Матеріалознавство успішно захистили свої дипломні роботи.

Кафедра щиросердно вітає своїх магістрів з закінченням Харківського національного автомобільно-дорожнього університету та одерженням кваліфікації "магістр з матеріалознавства".

Бажаєм...

To top

Ніч науки

21.09.2019 року кафедра технології металів та матеріалознавства ім. О.М. Петриченка брала у часть у проекті "Ніч науки". Кафедра була представлена двома конкурсами: "3D в матеріалознавстві" та "Застосування ІТ-технологій в обробці матеріалів". Перший конкурс передбачав теоретичне та наочне знайомство з 3D-технологіями в галузі матеріалознавства. З великою зацікавленістю школярі спостерігали за вирощуванням 3D моделі кристалу, що відбувалось у них на очах. Також школярі брали участь у вікторині, відповідали на питання, демонстрували свою обізнаність щодо 3D-технологій та матеріалознавства. Проводив конкурс та демонстрацію студент другого курсу спеціальності "Матеріалознавство" Саєнко Владислав. Як завжди, жвавий інтерес викликала демонстрація та конкурс у центрі "HAAS" (верстати з ЧПК). Школярі демонстрували свою обізнаність у програмуванні. Чимало випускників виказали бажанняближче познайомитись з нашою спеціальністю. Запрошуємо наших майбутніх абітурієнтів 19.10.2019 року "День відкритих дверей ХНАДУ" Чекаємо на Вас.

Владислав Саєнко розповідає школярам про 3D-технології в матеріалознавстві

Науково-практична конференція

19-20 вересня 2019 року в Хнаду на базі кафедри технології металів та матеріалознавства ім. О.М. Петриченка, відбулась Міжнародна науково-практична конференція "Сучасне матеріалознавство: ідеї, рішення, результати". Програма конференції викликала жвавий інтерес як у наукових співробітників, так і працівників підприємств. Зареєструвались для участі понад 100 учасників. З доповідями виступили як відомі фахівці, так і молоді вчені і магістри кафедри. Особливий інтерес викликала доповідь вченого із Франції Pierre Negre.

 Проректор з наукової роботи професор Богомолов Віктор Олександрович

урочисто розпочинає конференцію та вітає всіх учасників

Доповіді наших магістрів

Куліш Сергій

Федотов Богдан

Учасники уважно слухають доповідачів

Під час перерви вчений із Франції Pierre Negre жваво обговорює проблеми сучасного матеріалознавства