NEWS

Published:

Онлайн зустріч кафедр КТМ та АКІТ з IT-компанією Epam

25.01.2022 відбулася онлайн зустріч представників компанії Epam з кафедрами КТМ та АКІТ ХНАДУ.

Завідувач кафедри КТМ, доктор наук, професор Ніконов Олег Якович та заступник завідувача кафедри    АКІТ, доктор наук, професор Гурко Олександр Геннадійович разом з представниками...

Published:

Наукова діяльність викладачів кафедри АКІТ

Доцент кафедри АКІТ Біньковська А.Б. і асистент Кудирко О.М. взяли участь у ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «SCIENTIFIC TRENDS AND TRENDS IN THE CONTEXT OF GLOBALIZATION SCIENTIFIC TRENDS AND TRENDS IN THE CONTEXT OF GLOBALIZATION», яка проходила в місті Умео,...

Published:

Вітаємо призерів!

Студенти Біловол Борис (група МА-41-18) і Ярута Андрій (група Ма-31-19) зайняли II місце на регіональному етапі Всеукраїнського конкурсу WorldSkills Ukraine 2021-2022 професійної майстерності компетенція «Мехатроніка».

Студентів підготував професор кафедри АКІТ док. техн. наук...

Published:

Захист магістрів на кафедрі АКІТ

22, 23 та 24 грудня 2021 р. на кафедрі «Автоматизації та комп'ютерно-інтегрованих технологій» відбувся захист дипломних робіт магістрів денної форми навчання.

Published:

Вітаємо Лебединського А.В. з успішним захистом дисертації

Кафедра АКІТ вітає, свого випускника Лебединського Андрія Володимировича, з успішним захистом дисертації на тему "Моделі, методи та інформаційна технологія дистанційного контролю технічних об’єктів з нестаціонарними сигналами" за спеціальністю: 122 «Комп'ютерні науки»

Published:

Викладачі кафедри АКІТ приняли участь в написанні колективної монографії

Викладачі кафедри АКІТ доценти Ільге І.Г. та Філь Н.Ю. взяли участь в написанні колективної монографії «Сучасний стан проведення наукових досліджень у IT-технологіях, галузях електроніки, інженерії, нанотехнологіях та транспортній сфері (2nd ed.)»

Published:

Кафедра АКІТ запрошує на День відкритих дверей

Будь у тренді ВСТУПУ 2022

Published:

Кафедра АКІТ на Міжнародній виставці «Освіта Харківщини 2021»

24 листопада 2021 року кафедра автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій прийняла участь в спеціалізованій виставці освітніх закладів для вступників Міжнародній виставці «Освіта Харківщини 2021».

Майбутніх абітурієнтів ознайомили з перспективами спеціальності та...

Published:

Підвищення кваліфікації викладачів кафедри АКІТ

 

Published:

На кафедрі АКІТ пройшла конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених

10 листопада 2021 р. на кафедрі АКІТ Харківського національного автомобільно-дорожнього університету пройшла  Всеукраїнська науково-практична конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених «Комп’ютерно-інтегровані технології автоматизації технологічних процесів на...

Published:

Запрошуємо на конференцію «Комп’ютерно-інтегровані технології автоматизації технологічних процесів на транспорті та у виробництві»

Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених «Комп’ютерно-інтегровані технології автоматизації технологічних процесів на транспорті та у виробництві».

Published:

Інноваційні методи навчання - запорука професійної компетентності студентів ХНАДУ

 Впровадження освітніх інновацій покликано суттєво змінити освітній процес.

To top