Підготовка на другому (магістерському) рівні вищої освіти

"Магістр з матеріалознавства"
Перелік елементів фандрайзингу

1. Залучення виробничих потужностей НВП «ГАЗТЕХНІКА», «МОТОРІМПЕКС" для створення дослідних зразків компонентів, що досліджуються аспірантами.

2. Використання стендів НВП «ГАЗТЕХНІКА», «МОТОРІМПЕКС»  для проведення специфічних випробувань, що потребують значних витрат (ресурсні випробування, довготривалі кліматичні випробування).

3. Участь у проектах, фінансованих державою.

 3.1. Науково-дослідна робота, що виконувалась в 2020-2021 рр. "Розробка енергоефективного машинного комплексу  для транспортного забезпечення збройних сил та національної гвардії України № 08-53-21

 

Під час розробки ОП враховували рекомендації підприємств та компаній, зацікавлених у висококваліфікованих спеціалістах в галузі матеріалознавства. Стейкхолдерами ОП виступають:

ДП “Завод ім. В.А. Малишева” 

АТ «Харківський машинобудівний завод» «Світло Шахтаря»

ДП «Харківський механічний завод»

ТОВ СКТБ «Гідромодуль»

група компаній «Моторімпекс».

Протоколи засідань групи забезпечення є внутрішними документами Харківського національного автомобільно-дорожнього університету.

Для ознайомлення з протоколами необхідно звернутися до гаранта освітньо-професійної програми  Дощечкіної Ірини Василівни к.т.н. професора кафедри технології металів та матеріалознавства.

 

Телефон +38 (095) 162-82-50
Адреса: вул. Ярослава Мудрого, 25, Головний корпус, 1-й поверх, ауд. 133
E-mail:  divkhadi@ukr.net  

Мониторинг якості освіти в Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті зі спеціальності 132 "Матеріалознавство" показав, що необхідно внести корегування в ОПП "Матеріалознавство" на другому (магістерському) рівні вищої освіти.

Обговорення триватиме до 12 травня 2023 року.  

Проєкт ОПП 2023 доступний за посиланням (ПОСИЛАННЯ НА ОПП 132)

Пропозиції щодо внесення додаткових складових в ОПП або оновлення складових програми 2023 року можна надіслати на e-mail: kaf.tmim.khnahu@remove-this.gmail.remove-this.com.

Дякуємо за співпрацю!

Кадровий склад

Контактна інформація

Гарант освітньої програми

Дощечкіна Ірина Василівна

Адреса: м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 25, ауд. 133

Телефон: +38 (095) 162-82-50

E-mail:  divkhadi@remove-this.ukr.remove-this.net