NEWS

Published:

Міжнародна науково-технічна конференція «Матеріалознавство та технології»

21-22 вересня 2023 року о 12:00

на кафедрі технології металів і матеріалознавства імені О.М. Петриченка
Харківського національного автомобільно-дорожнього університету

відбудеться

Міжнародна науково-технічна конференція
«Матеріалознавство та технології»

в форматі відеоконференції ZOOM

...

Published:

7 серпня 2023 року пішла з життя Світлана Степанівна Дяченко

7 серпня 2023 року пішла з життя Світлана Степанівна Дяченко - видатний вчений з матеріалознавства та прекрасна людина.

Кафедра технології металів і матеріалознавства висловлює щирі співчуття з приводу смерті нашого Вчителя, колеги та прекрасної людини - Світлани Степанівни Дяченко.

Світла та...

Published:

Наукові досягнення здобувачів вищої освіти спеціальності 132 Матеріалознавство

Кафедра технології меалів і матеріалознавства ім. О.М. Петриченка пишається науковими досягненнями здобувачів вищої освіти сеціальності 132 "Матеріалознавство" за шість місяців 2023 року.

Здобувачі взяли активну участь як у Всеукраїнських, так і Міжнародних заходах, про що свідчать отримані дипломи...

Published:

Готуємося до акредитації магістрів зі спеціальності 132 Матеріалознавство

Для поглибленого вивчення проблеми з підготовки до акредитації освітніх програм завідувачка кафедри технології металів і матеріалознавства ім. О.М. Петриченка Діана ГЛУШКОВА успішно пройшла навчання та тестування з курсів, наданих Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти та...

Published:

Вітаємо переможців Міжнародного студентського професійного творчого конкурсу «Аграрні науки та продовольство»

09 червня 2023 року на базі Миколаївського національного аграрного університету в онлайн форматі відбулася зустріч з приводу оголошення переможців Міжнародного студентського професійного творчого конкурсу «Аграрні науки та продовольство».

Серед переможців за напрямком "Агроінженерія" відзначилися...

Published:

Перемоги здобувачів вищої освіти

Здобувачі вищої освіти спеціальності 132 Матеріалознавство Владислав САЄНКО та Єлизавета ОРЛОВА здобули перемогу у першому турі ІІ етапу Міжнародного студентського професійного творчого конкурсу «Аграрні науки та продовольство».

Зараз вони плідно готуються до підсумкової науково-практичної...

Published:

Вітаємо з науковими досягненнями!

До Дня науки в Україні науковці кафедри технології металів і матеріалознавства імені О.М.Петриченка підготували нові публікації: 2 статті за результатами своїх останніх досліджень, які вийшли в останньому номері журналу "ПИТАННЯ АТОМНОЇ НАУКИ І ТЕХНІКИ", №2(144) на теми "STUDY OF WEAR OF THE...

Published:

87 Міжнародна науково-технічна та науково-методична конференція університету, секція "Технології металів і матеріалознавство"

Кафедра технології металів і матеріалознавства імені О.М. Петриченка запрошує взяти участь у 87-й Міжнародній науково-технічній та науково-методичній конференції університету, секції "Технології металів і матеріалознавство", яка відбудеться 11 травня 2023 року о 13:25.

Підключитися до конференції...

Published:

Наукові досягнення викладачів і здобувачів кафедри технології металів і матеріалознавства

Квітневі дні були насичені міжнародними конференціями, в яких приймали участь наші студенти, аспіранти та науко-педагогічний персонал. Найкращі відмічені дипломами.

Так, 13 квітня Національним центром аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова (м. Дніпро) проведено XXV Міжнародну молодіжну...

Published:

Участь здобувачів у Міжнародних конкурсах

23 березня 2023 року здобувачі вищої освіти спеціальності 132 Матеріалознавство під керівництво викладачів кафедри технології металів і матеріалознавства ім. О.М. Петриченка взяли участь у Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт «Black Sea Science 2023», що проводився на базі Одеського...

Published:

Міжнародна конференція здобувачів вищої освіти і молодих вчених "Сучасні матеріали і технології іх обробки"

20 квітня 2023 року на кафедрі технологіі металів та матеріалознавства Харківського національного автомобільно-дорожнього університету пройшла Міжнародна конференція здобувачів вищої освіти і молодих вчених "Сучасні матеріали і технологіі іх обробки".

Як завжди, серед учасників конференціі були...

Published:

Дні відкритих дверей кафедри технології металів і матеріалознавства

06 та 08 квітня 2023 року кафедра технології металів та матеріалознавства Харківського національного автомобільно-дорожнього університету провела день відкритих дверей у Харківському вищому професійному училищі №6 та у Харківському державному професійно-педагогічному коледжі імені...

To top

Ніч науки

21.09.2019 року кафедра технології металів та матеріалознавства ім. О.М. Петриченка брала у часть у проекті "Ніч науки". Кафедра була представлена двома конкурсами: "3D в матеріалознавстві" та "Застосування ІТ-технологій в обробці матеріалів". Перший конкурс передбачав теоретичне та наочне знайомство з 3D-технологіями в галузі матеріалознавства. З великою зацікавленістю школярі спостерігали за вирощуванням 3D моделі кристалу, що відбувалось у них на очах. Також школярі брали участь у вікторині, відповідали на питання, демонстрували свою обізнаність щодо 3D-технологій та матеріалознавства. Проводив конкурс та демонстрацію студент другого курсу спеціальності "Матеріалознавство" Саєнко Владислав. Як завжди, жвавий інтерес викликала демонстрація та конкурс у центрі "HAAS" (верстати з ЧПК). Школярі демонстрували свою обізнаність у програмуванні. Чимало випускників виказали бажанняближче познайомитись з нашою спеціальністю. Запрошуємо наших майбутніх абітурієнтів 19.10.2019 року "День відкритих дверей ХНАДУ" Чекаємо на Вас.

Владислав Саєнко розповідає школярам про 3D-технології в матеріалознавстві

Науково-практична конференція

19-20 вересня 2019 року в Хнаду на базі кафедри технології металів та матеріалознавства ім. О.М. Петриченка, відбулась Міжнародна науково-практична конференція "Сучасне матеріалознавство: ідеї, рішення, результати". Програма конференції викликала жвавий інтерес як у наукових співробітників, так і працівників підприємств. Зареєструвались для участі понад 100 учасників. З доповідями виступили як відомі фахівці, так і молоді вчені і магістри кафедри. Особливий інтерес викликала доповідь вченого із Франції Pierre Negre.

 Проректор з наукової роботи професор Богомолов Віктор Олександрович

урочисто розпочинає конференцію та вітає всіх учасників

Доповіді наших магістрів

Куліш Сергій

Федотов Богдан

Учасники уважно слухають доповідачів

Під час перерви вчений із Франції Pierre Negre жваво обговорює проблеми сучасного матеріалознавства