NEWS

Published:

Підготовка до регіонального тренінгу на базі навчально-тренінгового центру НААS

Сьогодні на кафедрі технологіі металів та матеріалознавства ХНАДУ на базі єдиного у Харкові навчально-тренінгового центру НААS відбулась підготовка до регіонального тренінгу на тему "Набуття професійних компетенцій щодо розробки керуючих програм за допомогою повнофункціонального симулятора роботи...

Published:

Нові наукові звершення!

Викладачі та науковці кафедри технології металів і матеріалознавства імені О.М.Петриченка Харківського національного автомобільно-дорожнього університету ніколи не зупиняються на досягненому.

Так професор Глушкова Д.Б. та доцент Багров В.А. взяли участь у 1й Міжнародній науково-практичній...

Published:

Викладацька та студентська мобільність у дії!

Кафедра технології металів і матеріалознавства імені О.М.Петриченка Харківського національного автомобільно-дорожнього університету взяла участь в онлайн семінарі "Methods of surface treatment" у Німеччині (Бранденбурзький університет), робоча мова семінару - англійська.

На семінарі було зроблено...

Published:

Від щирого серця вітаємо з Днем народження!

12 січня 2023 року ми щиросердно вітаємо Світлану Степанівну Дяченко, доктора технічних наук, професора, Заслуженого діяча науки та техніки Украіни з 96-річчям з Дня народження.

Published:

Друком вийшла монографія "Наукові та технологічні основи підвищення трибологічних характеристик деталей мехатронних систем"

Новий 2023 рік кафедра технології металів і матеріалознавства ХНАДУ почала з виходу в світ нової монографії "НАУКОВІ ТА ТЕХНОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПІДВИЩЕННЯ ТРИБОЛОГІЧНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ДЕТАЛЕЙ МЕХАТРОННИХ СИСТЕМ"
авторів Глушкової Д.Б., Рижкова Ю.В., Байдали В.Ю.

В цій роботі розміщені результати...

Published:

Захист дипломних робіт магістрів зі спеціальності 132 Матеріалознавство

20-21 грудня 2022 року 18 магістрів зі спеціальності 132 Матеріалознавство успішно захистили свої дипломні роботи.

Кафедра щиросердно вітає своїх магістрів з закінченням Харківського національного автомобільно-дорожнього університету та одерженням кваліфікації "магістр з матеріалознавства".

Бажаєм...

Published:

Підготовка здобувачів вищої освіти до захисту дипломних робіт

Наш магістр-дипломник зі спеціальності 132 Матеріалознавство - Мірошник Григорій - офіцер Збройних сил України.

У теперішній час він захищає нашу Україну, але кожну вільну хвилину він приділяє підготовці до захисту дипломної роботи, присвяченої застосуванню лазерної обробки для підвищення...

Published:

Підготовка здобувачів вищої освіти до захисту дипломних робіт

Студентка групи МС-61-21 спеціальності 132 "Матеріалознавство" Гнатюк Анастасія готується до захисту дипломної роботи, присвяченої впливу газоплазмових покриттів на підвищення довговічності деталей циліндро-поршневої групи, яку вона буде захищати англійською мовою.
Робота виконана під керівництвом...

Published:

Слава героям!

У чаті профкому ХНАДУ з'явилося повідомлення проф. Внукової Н.В., яке нікого не залишило байдужим.
Мова йде про мужнього юнака студента 4 курсу нашого Університету, який при виконанні військового завдання одержав важке поранення та залишився без ноги. Зараз він знаходиться у реанімаційному...

Published:

Online Seminar "Methods of surface treatment"

Викладачі кафедри технології металів та матеріалознавства прийняли участь в онлайн семінарі "Methods of surface treatment" в Німеччині.

Published:

Вітаємо з успішним проходженням стажування!

Представники підприємтса IDEAL Automotive Bor (Чехія) вручили Сертіфікат про успішне стажування на підприємстві у період з 30.01.22 по 23.04.22 в якості оператора виробництва Аліферову Олегу - здобувачу вищої освіти 3 курсу механічного факультету Харківського національного автомобільно-дорожнього...

Published:

Кафедра технології металів та матеріалознавства розпочала профорієнтаційну роботу на 2023/2024 н.р.

Кафедрою технології металів та матеріалознавства імені О.М. Петриченка розпочато профорієнтаційну роботу на 2023/2024 навчальний рік.

Працівниками кафедри на чолі з ректором Університету заключено договір про співробітництво з Харківським державним професійно-педагогічним коледжом імені В.І....

To top

Ніч науки

21.09.2019 року кафедра технології металів та матеріалознавства ім. О.М. Петриченка брала у часть у проекті "Ніч науки". Кафедра була представлена двома конкурсами: "3D в матеріалознавстві" та "Застосування ІТ-технологій в обробці матеріалів". Перший конкурс передбачав теоретичне та наочне знайомство з 3D-технологіями в галузі матеріалознавства. З великою зацікавленістю школярі спостерігали за вирощуванням 3D моделі кристалу, що відбувалось у них на очах. Також школярі брали участь у вікторині, відповідали на питання, демонстрували свою обізнаність щодо 3D-технологій та матеріалознавства. Проводив конкурс та демонстрацію студент другого курсу спеціальності "Матеріалознавство" Саєнко Владислав. Як завжди, жвавий інтерес викликала демонстрація та конкурс у центрі "HAAS" (верстати з ЧПК). Школярі демонстрували свою обізнаність у програмуванні. Чимало випускників виказали бажанняближче познайомитись з нашою спеціальністю. Запрошуємо наших майбутніх абітурієнтів 19.10.2019 року "День відкритих дверей ХНАДУ" Чекаємо на Вас.

Владислав Саєнко розповідає школярам про 3D-технології в матеріалознавстві

Науково-практична конференція

19-20 вересня 2019 року в Хнаду на базі кафедри технології металів та матеріалознавства ім. О.М. Петриченка, відбулась Міжнародна науково-практична конференція "Сучасне матеріалознавство: ідеї, рішення, результати". Програма конференції викликала жвавий інтерес як у наукових співробітників, так і працівників підприємств. Зареєструвались для участі понад 100 учасників. З доповідями виступили як відомі фахівці, так і молоді вчені і магістри кафедри. Особливий інтерес викликала доповідь вченого із Франції Pierre Negre.

 Проректор з наукової роботи професор Богомолов Віктор Олександрович

урочисто розпочинає конференцію та вітає всіх учасників

Доповіді наших магістрів

Куліш Сергій

Федотов Богдан

Учасники уважно слухають доповідачів

Під час перерви вчений із Франції Pierre Negre жваво обговорює проблеми сучасного матеріалознавства