НОВОСТИ

Опубликовано:

Запрошуємо до участі у засіданні секції «АКІТ на виробництві та транспорті» у рамках 85-ої Науково-технічної та науково-м

Шановні коллеги! 

Засідання секції "Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології на виробництві та транспорті"  у рамках проведення 85-ї міжнародної науково-технічної та науково-методичної конференції університету
буде проходити  11.05.21 12.30 в режимі он-лайн  Внешняя ссылка открывается в новом окнеза цим...

Опубликовано:

Затвердження ОПП за спеціальністю 151 АКІТ

Затвердження освітньо-професійної програми за спеціальністю 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти після громадського обговорення

Опубликовано:

Засідання секції АКІТ 83-ї міжнародної наукової студентської конференції

13-14 квітня в рамках 83 Міжнародної наукової конференції студентів ХНАДУ на кафедрі «Автоматизація та комп’ютерно-інтегрованих технологій» на дистанційній платформі навчального сайту ХНАДУ проходило засідання секції.

Голова секції - д.т.н., проф. Нефьодов Л.І.

Секретар -...

Опубликовано:

Наукова робота магістрів кафедри АКІТ

Магістр Жаравін Михайло Мушфіг огли (гр. МА-51-20) дистанційно прийняв участь у IV International Science Conference «Actual problems of practice and science» яка проходила з 05 по 06 березня 2021 у місті Анкара, Турція.

Науковий керівник доц. Філь Н.Ю. та магістр Жаравін...

Опубликовано:

Команда гравців в шахи механічного факультету зайняла I місце

03 березня відбулася Спартакіада «Здоров’я» з шахів в якій брали участь команди всіх факультетів університету. Команда гравців в шахи механічного факультету зайняла I місце.

Склад команди:

1-ая  дошка - Ільге І.Г. (АКІТ)

2-ая дошка - Чубун Ю.М. (БДМ)

3-ая дошка - Медведовська...

Опубликовано:

Наукова робота студентів кафедри АКІТ

Студенти Тихоненко Вадим Дмитрович (гр. МА-41-17) та Леміш Владислав Михайлович(гр. МА-51-18) прийняли участь у VIII Міжнародній науково-практичній конференції «Problems and tasks of modernity and approaches to their solution», 02-05 березня 2021, Токіо, Японія, та отримали...

Опубликовано:

Вітаємо з 8 березня!

Щиро вітаємо Вас із цим прекрасним святом весни — 8 Березня!

Опубликовано:

День відкритих дверей онлайн

27 лютого 2021 р. кафедрою автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій  було проведено День відкритих дверей спеціальності дистанційно з використанням Zoom-конференції.

Опубликовано:

Кафедра АКІТ запрошує до обговорення нової редакції ОПП

Шановні роботодавці, студенти та їх батьки, колеги та всі небайдужі до якості освіти!

Запрошуємо Вас обговорити нову редакцію освітньо-професійної програми підготовки бакалаврів за спеціальністю 151 "Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології".

Внешняя ссылка открывается в новом окнеПосилання на текст...

Опубликовано:

Підвищуємо кваліфікацію науковця

Доцент кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій Анжела Біньковська прослухала вебінар, який відбувся 9 лютого 2021 року на тему «Авторські профілі науковця: бонус чи тягар».

Опубликовано:

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ КАФЕДРИ АКІТ (online)

Шановні абітурієнти, їх батьки та всі бажаючі.

27 лютого о 11.00 відбудеться ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ кафедри Автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій механічного факультету.

Вверх