ПАМ'ЯТКА ПЕРШОКУРСНИКУ

Структура університету

В  університеті прийнято називати керівника університету - ректором:

РЕКТОР -  професор Туренко Анатолій Миколайович.

Університет складається з факультетів, які  здійснюють підготовку студентів і аспірантів за відповідними спеціальностями.

Ви навчаєтесь на МЕХАНІЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ!

Факультет розміщується в окремому корпусі, який знаходиться за адресою:  вул. Владислава Зубенко, 3, а, м. Академіка Павлова (Салтівська гілка метро) .

Факультет очолюється деканом. Керівник факультету – декан:

Декан механічного факультету –    Кириченко Ігор Георгійович,  доктор технічних наук, професор.

Заступник механічного факультету –     Рукавишников Юрій Васильович,  доцент.

Деканат - це організаційний центр, що керує роботою факультету. Деканат контролює відвідування занять та успішність студентів, займається розкладом занять і сесій, проблемами поселення та проживання студентів факультету у гуртожитках, організовує дозвілля студентів. Через деканат здійснюється увесь документообіг - накази, розпорядження ректора, проректорів, навчально-методичного відділу і т. п. доводяться до відома викладачів і студентів. За необхідністю можна звернутися в деканат за довідками, інформацією чи з пропозиціями щодо поліпшення навчання.

До складу факультету входять кафедри і лабораторії.

Ваша випускаюча кафедра - МЕТРОЛОГІЇ ТА БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ. Навчальні аудиторії, лабораторії кафедри  знаходяться на третьому поверсі механічного факультету.

Куратор групи

До кожної групи прикріплюється куратор –  викладач однієї з кафедр. Його місія, на відміну від класного керівника, не опікати вас, а розвивати вашу самостійність та ініціативність. Куратор може зорієнтувати вас в тому, що вивчається на першому курсі, які умови навчання та правила проживання у гуртожитку, допомогти налагодити взаємини з викладачами та дружні зв’язки у групі.

Запам'ятай головне: чим раніше ти звернешся по допомогу або пораду до куратора групи, тим ефективніше буде його допомога.

Цього року кураторами є:
Групи ММ-11-19 - Медведовська Яна Сергіївна
Групи ММ-12Т-19 Крайнюк Олена Володимирівна

Вверх