НОВОСТИ

Опубликовано:

Підготовка до регіонального тренінгу на базі навчально-тренінгового центру НААS

Сьогодні на кафедрі технологіі металів та матеріалознавства ХНАДУ на базі єдиного у Харкові навчально-тренінгового центру НААS відбулась підготовка до регіонального тренінгу на тему "Набуття професійних компетенцій щодо розробки керуючих програм за допомогою повнофункціонального симулятора роботи...

Опубликовано:

Нові наукові звершення!

Викладачі та науковці кафедри технології металів і матеріалознавства імені О.М.Петриченка Харківського національного автомобільно-дорожнього університету ніколи не зупиняються на досягненому.

Так професор Глушкова Д.Б. та доцент Багров В.А. взяли участь у 1й Міжнародній науково-практичній...

Опубликовано:

Викладацька та студентська мобільність у дії!

Кафедра технології металів і матеріалознавства імені О.М.Петриченка Харківського національного автомобільно-дорожнього університету взяла участь в онлайн семінарі "Methods of surface treatment" у Німеччині (Бранденбурзький університет), робоча мова семінару - англійська.

На семінарі було зроблено...

Опубликовано:

Від щирого серця вітаємо з Днем народження!

12 січня 2023 року ми щиросердно вітаємо Світлану Степанівну Дяченко, доктора технічних наук, професора, Заслуженого діяча науки та техніки Украіни з 96-річчям з Дня народження.

Опубликовано:

Друком вийшла монографія "Наукові та технологічні основи підвищення трибологічних характеристик деталей мехатронних систем"

Новий 2023 рік кафедра технології металів і матеріалознавства ХНАДУ почала з виходу в світ нової монографії "НАУКОВІ ТА ТЕХНОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПІДВИЩЕННЯ ТРИБОЛОГІЧНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ДЕТАЛЕЙ МЕХАТРОННИХ СИСТЕМ"
авторів Глушкової Д.Б., Рижкова Ю.В., Байдали В.Ю.

В цій роботі розміщені результати...

Опубликовано:

Захист дипломних робіт магістрів зі спеціальності 132 Матеріалознавство

20-21 грудня 2022 року 18 магістрів зі спеціальності 132 Матеріалознавство успішно захистили свої дипломні роботи.

Кафедра щиросердно вітає своїх магістрів з закінченням Харківського національного автомобільно-дорожнього університету та одерженням кваліфікації "магістр з матеріалознавства".

Бажаєм...

Опубликовано:

Підготовка здобувачів вищої освіти до захисту дипломних робіт

Наш магістр-дипломник зі спеціальності 132 Матеріалознавство - Мірошник Григорій - офіцер Збройних сил України.

У теперішній час він захищає нашу Україну, але кожну вільну хвилину він приділяє підготовці до захисту дипломної роботи, присвяченої застосуванню лазерної обробки для підвищення...

Опубликовано:

Підготовка здобувачів вищої освіти до захисту дипломних робіт

Студентка групи МС-61-21 спеціальності 132 "Матеріалознавство" Гнатюк Анастасія готується до захисту дипломної роботи, присвяченої впливу газоплазмових покриттів на підвищення довговічності деталей циліндро-поршневої групи, яку вона буде захищати англійською мовою.
Робота виконана під керівництвом...

Опубликовано:

Слава героям!

У чаті профкому ХНАДУ з'явилося повідомлення проф. Внукової Н.В., яке нікого не залишило байдужим.
Мова йде про мужнього юнака студента 4 курсу нашого Університету, який при виконанні військового завдання одержав важке поранення та залишився без ноги. Зараз він знаходиться у реанімаційному...

Опубликовано:

Online Seminar "Methods of surface treatment"

Викладачі кафедри технології металів та матеріалознавства прийняли участь в онлайн семінарі "Methods of surface treatment" в Німеччині.

Опубликовано:

Вітаємо з успішним проходженням стажування!

Представники підприємтса IDEAL Automotive Bor (Чехія) вручили Сертіфікат про успішне стажування на підприємстві у період з 30.01.22 по 23.04.22 в якості оператора виробництва Аліферову Олегу - здобувачу вищої освіти 3 курсу механічного факультету Харківського національного автомобільно-дорожнього...

Опубликовано:

Кафедра технології металів та матеріалознавства розпочала профорієнтаційну роботу на 2023/2024 н.р.

Кафедрою технології металів та матеріалознавства імені О.М. Петриченка розпочато профорієнтаційну роботу на 2023/2024 навчальний рік.

Працівниками кафедри на чолі з ректором Університету заключено договір про співробітництво з Харківським державним професійно-педагогічним коледжом імені В.І....

Вверх

Ночь науки

21.09.2019 года кафедра технологии металлов и материаловедения им. А.М. Петриченко принимала участие в проекте "Ночь науки". Кафедра была представлена ​​двумя конкурсами: "3D в материаловедении" и "Применение ИТ-технологий в обработке материалов". Первый конкурс предусматривал теоретическое и наглядное знакомство с 3D-технологиями в области материаловедения. С большим интересом школьники наблюдали за выращиванием 3D модели кристалла, что происходило у них на глазах. Также школьники участвовали в викторине, отвечали на вопрос, демонстрировали свою осведомленность о 3D-технологиях и материаловедении. Проводил конкурс и демонстрацию студент второго курса специальности "Материаловедение" Саенко Владислав. Как всегда, живой интерес вызвала демонстрация и конкурс в центре "HAAS" (Станки с ЧПУ). Школьники демонстрировали свою осведомленность в программировании, немало выпускников выразили желание ближе познакомиться с нашей специальностью. Приглашаем наших будущих абитуриентов 19.10.2019 года "День открытых дверей ХНАДУ" Ждем Вас.

Владислав Саенко рассказывает школьникам о 3D-технологиях в материаловедении

Владислав Саенко рассказывает школьникам о 3D-технологиях в материаловедении

Научно-практическая конференция

19-20 сентября 2019 году в ХНАДУ на базе кафедры технологии металлов и материаловедения им. А.М. Петриченко, состоялась Международная научно-практическая конференция "Современное материаловедение: идеи, решения, результаты". Программа конференции вызвала живой интерес как у научных сотрудников, так и работников предприятий. Зарегистрировались для участия более 100 участников. С докладами выступили как известные специалисты, так и молодые ученые и магистры кафедры. Особый интерес вызвал доклад ученого из Франции Pierre Negre.

 

 

 Проректор по научной работе профессор Богомолов Виктор Александрович торжественно начинает конференцию и приветствует всех участников

Доклады наших магистров

Кулиш Сергей

Федотов Богдан

Участники внимательно слушают докладчиков

Во время перерыва ученый из Франции Pierre Negre живо обсуждает проблемы современного материаловедения