Ми раді вітати Вас на нашому сайті

Випускники платних підготовчих курсів за результатами підсумкової атестації отримають до 10 додаткових балів до конкурсного бала під час вступу до ХНАДУ на 1 курс бакалаврату на основі ПЗСО на
спеціальності, що користуються підтримкою держави. 

Вся необхідна інформація за посиланням.

  • На основі повної загальної середньої освіти (після закінчення школи/ліцею)

1. Національний мультипредметний тест (НМТ) з трьох обов'язкових предметів (української, математики та історії України) та профільного предмету (рекомендовано: фізика, хімія);
2. Мотиваційний лист.

Вартість навчання в поточному навчальному році наведена за посиланням.

  • На основі освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста, освітніх ступенів бакалавра або магістра

1. ЄВІ або співбесіда (з іноземної мови);
2. Фаховий іспит, складений у ХНАДУ;
3. Мотиваційний лист.

Вартість навчання в поточному навчальному році наведена за посиланням.  

Для забезпечення високого рівня підготовки абітурієнтів у ХНАДУ функціонують підготовчі курси, що дають додаткові бали під час вступу до вишу.  Проводяться заняття з математики, фізики й української мови. На кафедрі для одержання якісних знань на найсучаснішому рівні створені всі умови: висококваліфікований колектив викладачів; оснащені мультимедійною технікою аудиторії та комп'ютерні класи; оснащена реальним устаткуванням лабораторна база; навчально-тренінговий центр HAAS, де студенти мають можливість одержати додаткові знання, уміння й навички з програмування сучасних верстатів із ЧПК всесвітньо відомої американської фірми «HAAS». Випускники отримують як практичні знання в галузі виробництва, ефективного застосування й обробки матеріалів, матеріалознавчої експертизи причин відмов і розробки заходів щодо підвищення якості матеріалів і продукції, так і теоретичні за дослідницькою тематикою. Як і для всіх студентів університетів технічного напрямку, читаються загальні гуманітарні та соціально-економічні дисципліни. Під час проходження виробничої практики студенти отримують робочу спеціальність.

Профіль роботи випускників:

• розробка, дослідження, модифікація і використання матеріалів неорганічної та органічної природи різного призначення;

• управління якістю на основі термічного, механічного та термомеханічного впливу головним чином для областей техніки і технології (машинобудування, металургія).

Випускники успішно працюють на підприємствах з виробництва виробів з металевих і неметалевих матеріалів, в тому числі наноматеріалів, на підприємствах машинобудівної, енергетичної, хімічної, нафтогазовидобувної, авіаційної промисловості, в дослідницьких інститутах в інноваційних компаніях з виробництва наукомісткої продукції.

Отримані знання дозволяють випускникам успішно знаходити себе в самих різних областях діяльності, пов'язаних з матеріалознавством. 

Запрошуємо випускників шкіл, ліцеїв, гімназій, технікумів і коледжів.

Кафедра технології металів та матеріалознавства імені О.М. Петриченка проводить підготовку здобувачів
першого (бакалаврськго) та другого (магістерського) рівнів вищої осіти
за спеціальністю
G8 Матеріалознавство
(132 Матеріалознавство)

ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ВСТУПУ ДО УНІВЕРСИТЕТУ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ НА ДЕННУ ТА ЗАОЧНУ ФОРМУ НАВЧАННЯ